Údržby

Údržba zahrad rodinných domů

Vaše zahrada je vždy to nejbližší k Vašemu domovu, proto jsou tyto údržby jednou z našich hlavních gró. Provádíme celoroční údržby zahrad rodinných domů všech typů i velikostí, přesně podle Vašich požadavků a nároků na krásnou a reprezentující zahradu.

Údržba veřejné a sídelní zeleně

Zajišťujeme údržbu veřejné zeleně ve městech a obcích, dále pak údržbu zeleně firemních areálů, údržbu zeleně pro SVJ a bytové domy, údržbu zeleně pro domy s pečovatelskou službou, údržbu zeleně restaurací, hotelů a veřejně přístupných míst.

Péče o rostliny v interiérech

Nabízíme celoroční péči o interiérové rostliny umístěné v kancelářských prostorech, hotelých, restauracích a veřejných místech. Provádíme přesazování, zálivku, hnojení, ošetření proti škůdcům a chorobám.

Arboristické práce

Nabízíme především dendrologické služby jako je řez okrasných i ovocných druhů dřevin, rizikové kácení dřevin, výškové řezy a odborné ošetření.

Údržba hrobů a pietních míst

Poskytujeme celoroční údržbu hrobů a pietních míst. Provádíme nové a sezonní výsadby, zálivky, drobné opravy a pravidelnou kontrolu hrobového místa.

Údržba mobilní zeleně

Provádíme údržby mobilní zeleně ve městech a obcích, firemních areálech a v soukromých zahradách. Zajišťujeme pravidelné zálivky, hnojení, dosadby a kontrolu mobilní zeleně.

Ekologické a chemické ošetření rostlin

Provádíme ekologické a chemické ošetření rostlin a dřevin proti nežádoucím škůdcům a chorobám. Ekologické opatření nebo chemické postřiky provádíme vždy na základě přesné analýzy onemocnění.

Úklid sněhu a posyp komunikací

V zimním období nabízíme úklid sněhu a posyp komunikací. Tyto služby nabízíme především pro firemní areály, SVJ a bytové domy.